Vizyonumuz / Misyonumuz

Vizyonumuz

Plastik kalıp sektöründe 2002 yılından bu yana hizmet vermekte olan TUNAHAN KALIP SANAYİ, müşteri odaklı proje geliştirme ve tasarım yeteneğine sahiptir. Bunun sonucunda çalıştığı müşterilerinin çözüm ve stratejik ortağı olmuştur.

Kalıp üretiminde, müşteri memnuniyeti, kalite güvencesi, güncel bilgi birikimi ve son gelişim seviyesini temsil eden teknolojiden yararlanmak firmanın temel değerlerini oluşturmaktadır.

Misyonumuz

TUNAHAN KALIP SANAYİ, iş hayatına girmiş olduğu günden bu yana, müşterilerine daima teknolojinin en güncel versiyonlarını sunarak hizmet vermiştir. Plastik kalıp sanayisinin olmazsa olmazı olan ve bir köprü görevi gören bilgisayarlı tasarım ile müşterilerine yüksek kalite, düşük maliyet, minimum hata ve maksimum seviyede hizmet sunabilmenin tüm imkanlarını kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman kadromuz, zor beğenen müşterilerimizin isteklerini dahi en kısa sürede ve uygun fiyatlarla yerine getirerek haklı ve sürekli bir güven ortamı yaratmıştır.

.: